آیا سوپر میلیون هیر ایجاد آلرژی و حساسیت می کند؟

طبق آزمایشات گروه پژوهشی بین المللی درماتیت (ICDRG) در بخش تحقیقات دانشگاه پزشکی گیوناما بر روی تعداد زیادی از داوطلبان به مدت 72 ساعت ثابت گردیده که این محصول هیچ گونه حساسیتی ایجاد نمی کند .

آیا سوپر میلیون هیر جلوی تنفس پوست سر و رشد مو را می گیرد؟

اندازه فیبرهای سوپر میلیون هیر بین 3 /0 تا 5 /0 میلی متر است که 3 تا 6 برابر بزرگتر از مجرای فولیکول هاست و غیرقابل نفوذ می باشند بنابراین نمی توانند جلوی تنفس پوست را بگیرند .

آیا احتمال استنشاق فیبر سوپر میلیون هیر از طریق بینی وجود دارد؟

این فیبرها از طریق مخاط بینی قابل جذب نیستند زیرا اندازه آنها بین 3 /0 تا 5 /0 میلی متر است که مخاط بینی قادر به جذب ذرات بزرگتر از 0/1 میلی متر نمی باشد .

اگر این الیاف از طریق تنفس وارد بینی یا دهان شوند ، خطری ایجاد می کنند ؟

اگر این الیاف وارد بینی شوندمانند گرد و غبار در مخاط و موهای بینی گرفتار می شوند و با یک عطسه به بیرون دفع می شوند واگر از طریق دهان وارد بدن شوند به دلیل طبیعی بودن فیبرها بدون هیچ خطری توسط اسیدمعده هضم می شوند .

آیا می توان فیبرهای طبیعی سوپر میلیون هیر را با الیاف مصنوعی محصولات دیگر مقایسه کرد ؟

حصولات مشابه با الیاف مصنوعی پنبه ، کرک های مصنوعی ،آزبست و تالک ساخته شده اند که در صورت ورود به داخل ریــه ایجاد آسم و آلــرژی می کنند و در صـورت ورود به داخل چشم باعث عفونت های چشمی می گردند که برای کودکان نیز مضر می باشد. ولی الیاف سوپر میلیون هیر کاملاً طبیعی بوده که با بالاترین تکنولوژی ایمنی و سلامت ساخته شده است و در مخاط بینی یا دهان تخریب می شوند .

آیا در افرادی که به تازگی کاشت مو انجام داده اند و دارای پوستی ملتهب و زخمی هستند می توان ازسوپر میلیون هیر استفاده کرد؟

این الیاف با خاصیت آنتی باکتریالی خود از ایجاد عفونت در این افراد جلوگیری می کند، به خاطر عصاره گیاهی همچون جین سینگ و ژاپو نیکوم و ... در اسپری اثر ضد التهابی و تسکین دهنده ایفا می کند. در ترکیب اصلی اسپری سوپرمیلیون هیر از الکل به مقدار خیلی اندک استفاده گردیده که صرفا به دلیل زود خشک شدن اسپری بر روی سر استفاده شده است و هیچ گونه عوارض التهابی ندارد.