لوسیون اتوبرنز
Auto Broncendor


این محصول با تکنولوژی بسیار بالا و با جدیدترین یافته های علم درماتولوژی ساخته شده است و بدون نیاز به نور و بدون نیاز به اشعه UV و بدون هیچ عارضه ای به طور طبیعی پوست را برنزه می کند و رنگ پوست را به رنگ طلایی تغییر می دهد . این محصول جزء پرفروش ترین محصولات سال 2009 اروپا بوده و علاوه بر کمک به صرفه جویی در وقت و هزینه از مضرات تابش نور جلوگیری می کند .

این لوسیون دارای ترکیبات غنی از جمله :
ملانین ، تیروزیناز ، اسید آمینه تیروزین ، ژل گیاه آلوورا ، فسفولیپید ، ریبوفلاوین ، اسکوالن ، ویتامین های B-E ، روغن های نارگیل و گل چای می باشد که علاوه بر برنزه کردن پوست باعث تقویت ، لطافت و مرطوب شدن آن نیز می گردد .

این محصول فاقد چربی (OIL FREE) و بدون SPF می باشد .

نحوه مصرف:
لوسیون را قبل از مصرف به خوبی تکان داده و بعد از آن به مقدار کافی بر روی پوست صورت و بدن اسپری کرده و پخش کنید .اثر این محصول بسته به نوع پوست ، حداکثر بعد از گذشت دو ساعت مشاهده می شود .لوسیون برنزه کننده شکلاتی
BronzeDiet . SUN-UVA . Face ang Body


این محصول پوست را برنزه تیره ( شکلاتی ) می کند و با ترکیبات ویژه ای که دارد باعث لطافت و مرطوب شدن پوست می گردد . همچنین با مواد آنتی اکسیدان قوی ( ضد سرطان ) که دارد از عوارض مخرب تابش نور جلوگیری می کند . مواد موثر این محصول ، تحریک کننده شدید ملانوسیتها هستند و میزان تولید ملانین در پوست را به سرعت افزایش می دهد .

این مواد موثر عبارتند از :
اسید آمینه تیروزین ، آنزیم تیروزیناز ، ژل گیاه آلوورا ، فوسفولیپید ، کلاژن هیدرولیز شده ، PCA ، بتاکاروتن ، ویتامین های B - E ، روغن های نارگیل ، گل چای و آفتاب گردان

نحوه مصرف:
لوسیون را قبل از مصرف به خوبی تکان داده و در معرض تابش نور به مقدار کافی بر روی بدن اسپری و آن را در سطح پوست پخش کنید .