دارا بودن در پوش دو جداره

طراحی در پوش این محصول به صورت دو درب تودرتو می باشد . این طراحی باعث شده که فیبرها در هنگام استفاده، به صورت یکنواخت روی سر پخش شوند و علاوه بر صرفه جویی، جلوه ای زیبا و طبیعی به موها ببخشند .

خاصیت ضد میکروبی الیاف و فواید آن

این ویژگی سوپر میلیون هیر باعث ماندگاری طولانی این محصول شده که از فساد آن جلوگیری می کند و هیچگونه تضادی با درمان بیماری های پوست و مو ندارد. این محصول در کاهش شوره سر و آلودگی به پدیکلوز ( شپش ) نیز موثر می باشد . افرادی که کاشت مو انجام داده اند می توانند از این محصول استفاده نمایند که در جلوگیری از عفونت و التهاب پوست سرشان نیز موثر است .

نشانگر حجم روی قوطی

نشانگر مندرج و شفاف موجود روی قوطی حجم محتوی آن را نشان می دهد. جنس قوطی در سایز های 5 و 10 گرمی مقاوم به نور می باشد و در حجم های بالاتر، قوطی با یک لایه نقره ای رنگ پوشش داده شده که منعکس کننده نور می باشد و باعث می شود الیاف موجود خاصیت خود را برای مدت های طولانی حفظ نماید .

برش ویژه الیاف و بار الکتریکی آن ها

این فیبرها با تکنولوژی بالا و با اندازه یکسان برش داده شده اند و دارای بار الکتریکی ساکن می باشند . این ویژگی باعث محکم چسبیدن آنها به ساقه موها شده و در برابر باد و باران و تعریق مقاوم می باشند .


جلوگیری از ریزش مو و کمک به درمان آن

سه ترکیب اصلی مواد سازنده اسپری سوپر میلیون هیر شامل هینوکیتول ، عصاره گیاه مریم کوهی و عصاره ریشه گیاه جین سینگ می باشد که در جلوگیری ازریزش مو موثر است و با فرمولاسیونی خاص حتی در حجم کم قدرت نفوذ بالایی در پوست داشته که باعث تقویت ریشه مو ها شده و به درمان ریزش مو نیز کمک می کند . همچنین می توان از این محصول به طور همزمان با محصولات درمانی پوست و مو استفاده شود زیرا تداخلی با هیچ محلول درمانی ندارد ولی بهتـر است هنگام مصرف، اگر محــلولی استـفاده می کنید اجازه دهید تا خشک شود و بعد از آن سوپر میلیون هیر را استفاده نمائید . ویژگی دیگر ، خاصیت ضد آفتابی اسپری آن می باشد . ترکیب این محصول پوشش مناسبی برای جلوگیری از اثرات مخرب اشعه UVA و UVB می باشد . همچنین این محصول ، بدون عطر بوده و از هیچ ماده آلرژی زایی در ترکیب آن استفاده نشده است .

تنوع رنگ محصول

سوپر میلیون هیر در 11 رنگ متنوع تولید شده است و مناسب با رنگ دانه های طبیعی مو می باشد که برای هر سن و جنسیتی قابل استفاده است . در ساخت این محصول از هیچ ترکیب مصنوعی استفاده نشده و بعد از شستشو با شامپو و آب به راحتی پاک شده و در طبیعت تجزیه می شود ، بنابراین هیچ گونه آلودگی زیست محیطی ایجاد نمی کند .