کرم خاویار سیاه
Caviar Lipoprotein Cream


خاویار سیاه ، مجموعه ای از مواد مغذی نایاب و کمیاب برگرفته از تخم ماهی PADDLEFISH STURGEON CAVIAR می باشد . ترکیبات شیمیایی خاویار بسیار شبیه به ترکیبات شیمیایی ساختمان سلولی انسان می باشد . خاویار حاوی یک لیپوپروتئین مغذی است با میزان بالای پروتئین (28-33%)، اسیدهای چرب مانند استریول ، استرئیک اسید ، لسیتین و مواد مغذی دیگر از جمله ویتامین های E,F,D,B1,B2,B6,B5 ، عناصر معدنی منیزیم ، آهن ، روی ، ید ، کبالت ، منگنز ، سیلیکون ، فلوئور ، انواع اسید آمینه های لیزین ، ایزولوسین ، متیونین ، سیستئین ، فنیل آلانین ، تیروزین ، تریپتوفان ، والین ، آرژنین ، آلانین ، هیستیدین ، آسپارتیک اسید ، گلوتامیک اسید ، پرولین و سرین است.. به علاوه خاویار دارای پروتئین خاصی به نام ایکتولین (ICHTHULIN) با خاصیت ضد چروک قوی و آلبومین است که خاویار را از تمام مواد موجود در جهان متمایز می کند. در کنار حضور خاویار در این کرم که خود معرف اثرات قوی کرم می باشد سایر ترکیبات منحصر به فرد این محصول عبارتند از : هیالورنیک اسید ، رتینول (083/0%) ، ویتامین C خالص، ویتامین E طبیعی و عصاره گیاهان آلوورا ، رزهیپ ، رزماری و روغن های زیتون، آفتاب گردان و نارگیل.

کرم خاویار دارای اثرات اثبات شده زیر می باشد:
 • رفع عوارض پیری و جوانسازی پوست
 • پر کننده چروکها و خطوط پوستی (فیلر)
 • رفع افتادگی و شل شدگی پوست (لیفتینگ)
 • ویتامین رسانی و تقویت دائمی پوست
 • مرطوب سازی و آبرسانی عمیق
 • افزایش جریان خون مویرگی و بازسازی پوست
کرم خاویار به صورت OIL-FREE تهیه شده و قابل استفاده در تمام سنین می باشد.

نحوه مصرف:
كرم را در هر زمانی از شبانه روز (ترجیحا شب) پس از پاکسازی پوست از آرایش و آلودگی روی پوست مالیده و با کمک ماساژ های دورانی ملایم آن را روی صورت و گردن پخش نمایید. این کرم با بوی مطبوع و فاقد بوی زننده ماهی به شما احساس خوبی از لطافت، زیبایی و رطوبت را اهدا می کند بدون اینکه پوست را چرب و روغنی نما ید.

اثرات کلینیکی و تست عدم آلرژی این کرم در موارد مطرح شده به صورت مقاله کامل قابل عرضه می باشد.

  حجم فایل 36.0kb
  دریافت کامل فایل بصورت pdfکرم بوتاکس (سم مار)
Snake Active - Antiwrinkle


خطوط پوستی اغلب در اثر تظاهرات عصبی پوست نظیر اخم کردن، خندیدن، تعجب کردن و امثال آنها و به دنبال آن انقباضات ماهیچه های پوستی ایجاد شده و به مرور زمان با افزایش سن و کاهش ذخایر الاستین و کلاژن پوست، عمیق تر شده و باقی می مانند كه چروکهای عمیق در پوست ایجاد می کنند.
کرم عصاره سم مار بر پایه نوع خاصی از پلی پپتیدها استوار است که از سم نوعی افعی با نام PIT VIPER استخراج شده است. تستهای کلینیکی (هم به صورت برون تن و هم درون تن) ثابت کرده اند که استفاده موضعی از سم این افعی می تواند به طرز قابل توجهی موجب کاهش چروکهای ناشی از تظاهرات پوستی شود. پپتیدهای این سم با عملی مشابه بوتاکس موجب مهار عملکرد ماهیچه های درگیر در ایجاد خطوط شده و سطح پوست را هموار می سازد. نتیجه قابل انتظار بعد از 28 روز مصرف مداوم کرم به صورت کاهش عمق و تعداد خطوط پوستی خواهد بود. همچنین مصرف این کرم بعد از تزریق بوتاکس موجب افزایش اثرات و کاهش فواصل تزریق به صورت کامل مشهود خواهد شد.
در کنار حضور پپتید های سم مار در این کرم که خود معرف اثرات قوی کرم می باشد سایر ترکیبات منحصر به فرد این محصول عبارتند از : هیالورنیک اسید ، رتینول (027/0%) ، کوآنزیم Q10، کلاژن و الاستین هیدرولیز شده، ویتامینهای E و 5B، کوجیک اسید )2%(، ایزوفلاونوئیدهای سویا، سیلیکون و عصاره گیاهان آلوورا، رزهیپ ،ذرت و لیمو.

کرم مار دارای اثرات اثبات شده زیر می باشد:
 • رفع سریع عوارض پیری و جوانسازی پوست
 • پر کننده چروکها و خطوط پوستی (فیلر)
 • رفع افتادگی و شل شدگی پوست (لیفتینگ)
 • مرطوب سازی و آبرسانی عمیق
 • روشن کننده و ضد لک ملایم
 • افزاینده قوام پوست و بازسازی عمقی آن
کرم مار به صورت OIL-FREE تهیه شده و قابل استفاده در تمام سنین می باشد.

نحوه مصرف:
كرم را دوبار در روز پس از پاکسازی پوست از آرایش و آلودگی روی پوست مالیده و با کمک ماساژ های دورانی ملایم آن را روی صورت و گردن پخش نمایید. این کرم با بوی مطبوع و بافتی نرم به شما احساس خوبی از لطافت، زیبایی و رطوبت را اهدا می کند بدون اینکه پوست را چرب و روغنی نماید.

اثرات کلینیکی و تست عدم آلرژی این کرم در موارد مطرح شده به صورت مقاله کامل قابل عرضه می باشد.

  حجم فایل 36.0kb
  دریافت کامل فایل بصورت Dermatological test )   pdf )

  حجم فایل 2.15mb
  دریافت کامل فایل بصورت Irritation test )   pdf )کرم طلا
Essence Gold Cream


استفاده روزانه طلای خالص و آزاد در طب باستان و سنتی چینی ها برای دفع سموم پوست و جوانسازی پوست یک عمل فوق العاده نتیجه بخش و مخصوص قشر خاصی از مردم ثروتمند بوده است. این تجربه کهن ، محققان کمپانی را بر آن داشت تا کرمی با ترکیبات فوق العاده و به همراه(5/0%) طلا تهیه کنند و آن را برای زیبایی و درمان عوارض پوست به ما هدیه دهند . طلای به کار رفته شده در این کرم طلای کاملا خالص بوده و از آلیاژ های مختلف در آن استفاده نشده است. طلای خالص یک آنتی اکسیدان بسیار قوی می باشد و مصرف آن تقسیمات سلولی را افزایش داده و باعث بازسازی سریع پوست می گردد. همچنین باعث روشنی و درخشندگی پوست می شود. تستهای عدم آلرژی زایی این محصول اثبات کرده اند که استفاده از این مقدار طلای خالص موجب تاثیرات مثبت طلا با کمترین عوارض جانبی خواهد شد.
در کنار حضور طلا در این کرم که خود معرف اثرات قوی کرم می باشد سایر ترکیبات منحصر به فرد این محصول عبارتند از : هیالورنیک اسید ، رتینول (07/0%) ، کوآنزیم Q10، گلیکولیک اسید (7/0%)، کلسیم، ویتامینهای E، A، F و B5، ایزوفلاونوئیدهای سویا، سیلیکون و عصاره گیاهان آلوورا، رزهیپ و اسکوالن.
همچنین این کرم دارای فیلتر های محافظ نور خورشید با SPF=15 می باشد.

کرم طلا دارای اثرات اثبات شده زیر می باشد:
 • رفع عوارض پیری و جوانسازی پوست
 • آنتی اکسیدان بسیار قوی
 • رفع افتادگی و شل شدگی پوست (لیفتینگ)
 • مرطوب سازی و آبرسانی عمیق
 • ایجاد درخشندگی و شفافیت در پوست
 • بازسازی کننده قوی پوست
کرم طلا به صورت OIL-FREE تهیه شده و قابل استفاده در تمام سنین می باشد.

نحوه مصرف:
كرم را دوبار در روز پس از پاکسازی پوست از آرایش و آلودگی روی پوست مالیده و با کمک ماساژ های دورانی ملایم آن را روی صورت و گردن پخش نمایید. این کرم با بوی مطبوع و بافتی نرم به شما احساس خوبی از لطافت، زیبایی و رطوبت را اهدا می کند بدون اینکه پوست را چرب و روغنی نماید.

تست عدم آلرژی زایی این کرم به صورت مقاله کامل قابل عرضه می باشد.

  حجم دانلود 116kb
  دریافت کامل فایل بصورت pdfکرم مروارید میکرونیزه
Micro Pearl Moisturizing


مروارید میکرونیزه (پودر شده) شامل 17 نوع اسید آمینه ضروری و کلسیم فعال و مواد معدنی بسیاری همچون منیزیوم ، روی ، آهن ، سلینوم ، منگنز ، استرانسیوم ، تیتانیوم و ...می باشد . پودر میکرونیزه به دست آمده از مروارید ، کاملا عاری از ناخالصی ها و آلودگی هاست و از طریق یک فن آوری بسیار بالا به فرمی در آمده است که بتوان آن را وارد لایه میانی پوست (درم) نموده و از اثرات و خصوصیات منحصر به فرد آن برای زیبایی پوست بهره برد. پروتئین های مروارید محلول در آب می باشند و می توانند به راحتی توسط بدن جذب شوند . از مهمترین اسید آمینه های مروارید می توان به لیزین ، گلیسین ، گلوتامیک اسید ، اسپارتیک اسید ، والین ، متیونین و سیستئین اشاره کرد . مروارید میکرونیزه همچنین دارای ویتامین های E,B5,F می باشد .
مروارید طبیعی دارای قابلیت درخشان کنندگی، روشن کنندگی و افزایش قوام و استحکام پوست بوده و بیش از 2000 سال است که در طب سنتی چین کاربرد دارد.
اجزای موجود در مروارید میکرونیزه وارد چرخه متابولیسم سلولی شده و سرعت بازسازی سلولی را افزایش می دهند و عملکرد تنظیمی بر ملانوسیتها (سلولهای رنگدانه ساز پوست) دارند.
در کنار حضور مروارید در این کرم که خود معرف اثرات قوی کرم می باشد سایر ترکیبات منحصر به فرد این محصول عبارتند از : رتینول (0.06%) ، AHA (لاکتیک اسید)، ویتامینهای E، F و 5B، سیلیکون و عصاره گیاهان جینسينگ، بابونه و آلوورا.
همچنین این کرم دارای فیلتر های محافظ نور خورشید با SPF=15 می باشد و به عنوان دور چشم نیز قابل مصرف است.

کرم مروارید دارای اثرات اثبات شده زیر می باشد:
 • افزایش توان سیستم ایمنی پوست
 • رفع عوارض پیری و جوانسازی پوست
 • ایجاد درخشندگی و شفافیت در پوست
 • افزایش سرعت بازسازی پوست و ترمیم بافتهای آسیب دیده
 • مرطوب سازی و آبرسانی عمیق
 • ضد لک ملایم
 • رفع زبری و خشکی پوست و ایجاد لطافت و نرمی
نحوه مصرف:
كرم را روزانه پس از پاکسازی پوست از آرایش و آلودگی روی پوست مالیده و با کمک ماساژ های دورانی ملایم آن را روی صورت و گردن پخش نمایید. این کرم با بوی مطبوع و بافتی نرم از اولین بار مصرف به شما احساس خوبی از لطافت، زیبایی و رطوبت را اهدا می کند.

تست عدم آلرژی زایی این کرم (صورت و دور چشم) به صورت مقاله کامل قابل عرضه می باشد.

  حجم دانلود 2.36Mb
  دریافت کامل فایل بصورت pdfژل و کرم عصاره حلزون
Snail Extract Cream and Gel


حلزون تنها جانوری است که پروتئین های آن بسیار به پروتئین های پوست میانی انسان شبیه می باشد . تر کیبات موجود در عصاره حلزون را می توان به صورت زیر خلاصه کرد:
الف-پروتئینهای بسیار زیاد و مشابه درم.
ب-موکوپلی ساکاریدها که از مواد سازنده پوست هستند و خاصیت نرم کنندگی بالا و قدرت رطوبت رسانی بسیار بالایی دارند. موکو پلی ساکاریدها می توانند آنزیمهای تخریب کننده الاستین و کلاژن درم را از کار انداخته و سرعت احیای پوست را افزایش دهند (اثر آنتی پروتئاز (ANTI PROTEASE EFFECT.
پ-آلانتوئین که یک احیا کننده قوی بافت سلولی پوست می باشد.
ت-عصاره حلزون دارای آلفا هیدروکسی اسیدهای طبیعی (AHA ) نظیر گلیکولیک اسید ، سیتریک اسید ، لاکتیک اسید ، مالیک اسید نیز می باشد که اثر پیلینگ (لایه برداری) قوی خواهد داشت. این اثر بازسازی سلولی را تسریع کرده و اثر روشن کنندگی به دنبال خواهد داشت.
ث-عناصر معدنی نایاب به خصوص کلسیم و سایر الیکوالمنتها از دیگر ترکیبات این عصاره هستند . در کنار حضور عصاره حلزون در این محصول که خود معرف اثرات قوی کرم می باشد سایر ترکیبات منحصر به فرد این محصول عبارتند از : عصاره گیاه آلوورا، AHA با درصد بالا (ترکیب اسیدهای گلیکولیک، مالیک، لاکتیک، سیتریک و تارتاریک)، انواع اسیدهای آمینه و سایر میکرونوترینتها.

ژل و کرم حلزون دارای اثرات اثبات شده زیر می باشد:
 • ترمیم سریع زخمها و سوختگیهای پوست
 • رفع جوش و جای جوش
 • کاهش لک و سایر تیرگیهای پوستی
 • رفع کبودی و گرفتگیهای مویرگی
 • مرطوب سازی و آبرسانی عمیق
 • بازسازی کننده قوی پوست
این محصول به صورت کرم و ژل تهیه شده و بسته به نوع پوست تجویز می شود.

نحوه مصرف:
محصول را دو الی 3 بار در روز پس از پاکسازی پوست از آرایش و آلودگی روی پوست مالیده و با کمک ماساژ های دورانی ملایم آن را روی صورت و گردن پخش نمایید. این کرم با بوی مطبوع و بافتی نرم به شما احساس خوبی از لطافت، زیبایی و رطوبت را اهدا می کند.

اثرات کلینیکی و تست عدم آلرژی این محصول در موارد مطرح شده به صورت مقاله کامل قابل عرضه می باشد.

  حجم دانلود 92.0kb
  دریافت کامل فایل بصورت Dermatological test )   pdf )

  حجم دانلود 56.0kb
  دریافت کامل فایل بصورت Efficacy test )   pdf )